מתכננים יום גיבוש יוצא דופן לעובדים שלכם?

מחפשים סדנה שוברת שגרה לצוות שלכם?

כזו שתזכר ימים רבים לאחר שתסתיים...

סדנה בה במהלך מספר שעות כל הדינמיקות בחברה עומדות להשתנות!

סדנאות חווייתיות של משחקי קופסה מודרניים לצוותים ולמנהלים – אצלכם במשרד!

אז על איזו סדנה בעצם מדובר?

אנחנו מציעים סדנה חווייתית ושוברת שגרה של משחקי קלפים ולוח מודרניים!
במקום עוד ערב בו העובדים ישובים כשהם בוהים במרצה וסופרים את הזמן לאחור, בסדנאות האינטראקטיביות שלנו הם יופתעו לגלות כיצד הזמן חולף במהירות! במיוחד כאשר נהנים ומבלים יחד.

אנחנו נגיע אליכם למשרד עם צוות המדריכים המנוסה והאדיב שלנו ונזמין את המשתתפים להתיישב יחד סביב שולחנות המשחק לשעתיים – שלוש של חוויה מהנה ויוצאת דופן! נגלה יחד עולם מופלא ומרתק של משחקי קופסה מעולמות תוכן שונים ומגוונים, כמתחרים אחד נגד השני, כקבוצה נגד קבוצה ואף יחדיו כנגד המשחק.

בסדנה, תאפשרו לאנשי הצוות שלכם "לצאת מהקופסה" ליום אחד ולהכיר אחד את השני קצת יותר לעומק, לחוות יחד מפגש יוצא דופן, מגבש ומהנה. להוריד מסכות ומגננות, להרגיש חופשי להיות מי שהם בחיי היום יום שלהם.

למי מתאימה הסדנה שלנו?

לצוות עובדים מחלקתי ובין-מחלקתי, לצוות מנהלים, כפעילות מגבשת במסגרת קורס פיתוח למנהלים צעירים וגם לשכבת ההנהלה הבכירה, בקבוצה של 8 ועד 40 איש.
את הסדנאות החווייתיות שלנו ניתן להזמין כחלק מפעילות גיבוש, יום עיון ואפילו כשעתיים שוברות שגרה באמצע היום.

למה בעצם משחקי קופסה?

משחקי קופסה עוזרים לנו למצוא פתרונות לבעיות ומשברים איתם אנו מתמודדים במהלך העשייה היומיומית שלנו באמצעות פיתוח דרכי חשיבה מגוונות ויצירתיות.

המשחקים מאפשרים לעובדים הזדמנות "לחשוב מחוץ לקופסה", לחוות דינמיקות שונות יחד עם שאר חברי הצוות שלהם, לצאת מאזור הנוחות בו הם רגילים לשהות, לעבור תהליך עיבוד חווייתי ורב עוצמה אשר ישקף להם את דרכי ההתנהגות והחשיבה שלהם שלעיתים מעכבים אותם או תורמים להם לביצוע משימות שונות.

בנוסף, תוך כדי משחק, הם יוכלו לגלות זוויות התבוננות חדשות על שאר חברי הקבוצה, אודות דרכי התקשרות והשיתוף ביניהם ברגעי לחץ, גישות חשיבה יצירתיות ואת היכולת לתכנן ולנצל באופן יעיל יותר כישורים ומשאבים קיימים.

כל זאת תוך כדי חוויה חברתית מהנה ומספקת אשר תעניק ערך מוסך לכל משתתף.

נעים להכיר,

שמי שחף חיימוביץ' ואני היזם והבעלים של "משחקים מחוץ לקופסה". כאיש חינוך והדרכה, חשבתי לעצמי איך אוכל לצור מיזם שבאמצעותו ניתן יהיה לחבר בקלות בין אנשים ולאפשר להם לצור תקשורת בין אישית ללא תיווך של מסכים או אפליקציות, בדרך פשוטה, מהנה וחווייתית. בתור חובב נלהב של משחקי קופסה מודרניים, גיליתי את הקלות שבה באמצעות משחק יכולים המשתתפים להביא לידי ביטוי את האישיות שלהם, לשבור חסמים ולהוריד מגננות בקלות ולאפשר לעצמם לתקשר זה עם זו בקלות, ופשוט ליהנות אחד מחברתו של השני ללא שיפוטיות או ביקורתיות.

לעובדים שלכם מגיעה חוויה מהנה ובלתי נשכחת - מהעובד החדש ביותר ועד למנכ"ל!
איך המשחקים הייחודיים שלנו יכולים לתרום לעובדים שלכם?

SOCIAL DEDUCTION
הסקת מסקנות חברתית

המשתתפים יתנסו במגוון משחקים את היכולת שלהם להבין מה כוונותיהם של שאר השחקנים

NEGOTIATION
ניהול משא ומתן

משחקים המשלבים מנגנון של מכירה פומבית עוזרים לפתח את יכולות המו"מ של העובדים או המנהלים בארגון

חשיבה אסטרטגית

STRATEGIC THINKING
חשיבה אסטרטגית

משחקים בהם השחקנים נדרשים לחשב ולנהל בתבונה את הצעדים הבאים שלהם

דחיקת מזל

PUSH YOUR LUCK
דחיקת מזל

מנגנון שמאפשר התנסות ושיפור מיומנות ניהול הסיכונים

עבודת צוות

TEAM WORK
עבודת צוות

משחק בין שתי קבוצות יריבות המתחרות אחת בשנייה - המשחק מאלץ את חברי הצוות לקבל החלטות בצורה משותפת בהתאם למנחה הקבוצה המתווה את הדרך

RESOURCE MANAGEMENT
ניהול משאבים

במשחקים עם מכניקה זו נדרשים המשתתפים למצוא דרכי חשיבה יצירתיות לניהול מלאי משאבים מוגבל הנמצא ברשותם לשם השגת התפוקה המירבית מהם המתבטאת לרוב בנקודות ניצחון

משחקים שיתופיים

COOPERATIVE
משחקים שיתופיים

דורשים מאיתנו לראות את טובת הכלל, הקבוצה כולה, ולא את טובת הפרט למען השגת התוצאה הטובה ביותר לארגון / לחברה

רוצים הצצה קטנה לגלות אילו הרפתקאות ואתגרים
מסתתרים בתוך המשחקי שלנו?

BANG: THE DICE GAME

קבוצה של פורעי חוק מגיעה אל עיירה נידחת אי שם בתקופת המערב הפרוע על מנת להשתלט עליה. האם השריף המקומי ושני סגניו יצליחו לסכל את תוכניותיהם מבעוד מועד? מי יהיה השולף המהיר ביותר במערב?
מי ישרוד כדי לספר? גלגולי הקוביות וקצת מזל יכריעו את התוצאה!

המאה - דרך התבלינים

אתם מוצאים את עצמכם כמובילי שיירת קראוונים דרך ארצות המזרח, בכיוון הים התיכון בחיפוש אחר עושר ומזל. בואו לחוות חווית מסחר, רווח והפסד תוך שימוש באסטרטגיות חשיבה ותכנון במשחק מרתק הדורש תכנון מדויק של ניצול הקלפים שלרשותכם וניהול נכון של משאבים.

איש זאב ללילה אחד

זהו ליל ירח מלא וכל תושבי הכפר נמים את שנתם. לפתע מפלחת את הדממה יללת אנשי הזאב אשר שוחרים לציד באישון לילה. אנשי הכפר מתעוררים בבוקר המחרת ומנסים לאתר את אנשי הזאב המסתתרים ביניהם.

נפילתו של המרגל

מרגל הסתנן אל בין שורותיכם. עליכם לנסות ולאתר אותו במהירות האפשרית לפני שהוא יחשוף את המקום אליו הגיע וינצח במשחק. שאלו את חבריכם לקבוצה שאלות אודות המקום על מנת לבדוק האם הם יודעים היכן הם נמצאים, אבל אל תחשפו יותר מדי מידע כדי שלא תקלו על המרגל לזהות את המקום ולהביא בכך לניצחונו.
בואו הצטרפו למשחק מותח ומרגש של הסקת מסקנות חברתית.

קפטן סונאר

בואו הצטרפו לקרב צוללות אימתני בו שני צוותים מנסים להתמודד אחד כנגד השני על מנת להיות הראשונים שיצליחו לאתר ולהטביע את הצוללת של הקבוצה היריבה. הקפטן אחראי לניווט הצוללת, האלחוטן אחראי לאתגר את הצוללת היריבה באמצעות הסונר ולהכווין את הצוות ובראשם הקפטן ישירות אל האויב על מנת לשגר טילי טורפדו ולפגוע בהם. עבודת צוות, חשיבה אסטרטגית וטקטיקות של הטעיה נדרשות על מנת להצליח במשימה.

שאלות נפוצות

בהחלט! מגיעים עד אליכם למשרד!

הסדנה מתאימה ל 8-40 משתתפים.

סדנה אורכת שעתיים/ שלוש לבחירתכם.

בשיחת טלפון או בהודעת וואטצאפ: 050-5100123
במייל: shahaf.haimovich@gmail.com

צרו איתנו קשר כבר עכשיו!
יחד נתאים עבור הצוות שלכם את המשחקים הייחודיים שלנו לחוויה בלתי נשכחת
דילוג לתוכן