אודות

"משחקים מחוץ לקופסה" הוא מיזם ייחודי במינו שנולד מתוך הרצון לאפשר לאנשים (צעירים ובוגרים כאחד) לתקשר אחד עם השני באמצעות יצירת מפגש חברתי מגבש ומהנה מסביב לשולחן עם משחקי קופסה מודרניים ולא באמצעים וירטואליים כמו "לייקים" בפייסבוק או באינסטגרם.

המשחקים מרהיבים ביופיים, מאתגרים עם מגוון דרכי פעולה ייחודיות לכל משחק ומכילים רכיבים איכותיים.

המשחק במשחקי קופסה מאפשר לנו להתנתק למספר שעות מכל מה שקורה סביבנו, מהדאגות ומהמטלות היומיומיות, מהרשתות החברתיות ומהמסכים הגורמים לתחושת בידוד וניכור.

כמה מילים עלי...

אני תושב העיר מודיעין, איש חינוך והדרכה מזה כעשרים שנה.
התחלתי את דרכי במערכת החינוך כמורה ממלא מקום בבתי ספר יסודיים וחט"ב טרם גיוסי לצה"ל.
עבדתי כשש שנים כאיש צוות מסייע בבי"ס "גוונים" – בי"ס לילדים בעלי לקויות למידה מורכבות.
ניהלתי במשך שמונה שנים את הצהרון של בי"ס יזמ"ה (מעל 100 תלמידי כיתות א'-ד'). במקביל הדרכתי חוג משחקי קופסה כעשר שנים בצהרון של בי"ס יזמ"ה.

לפני שנתיים החלטתי להגשים חלום ולהפוך את התחביב שלי, משחקי הקופסה מודרניים, לעסק והקמתי את "משחקים מחוץ לקופסה". שילוב של משחקי קופסה מודרניים במערכת הלימודים המובנית בבתי הספר היסודיים וחט"ב, בחוגים והפעלות חווייתיות לילדים, נוער ומבוגרים.

עולם שלם של משחקים

כיום, קיימים בשוק העולמי אלפי משחקי קופסה מעולמות תוכן שונים ומגוונים, ביניהם: הרפתקאות ומסעות לאיסוף אוצרות אבודים, הכנת יינות ומכירתם, תפעול מפעל שוקולד ומכירת פרלינים איכותיים, שיקום שונית אלמוגים, סחר בתבלינים על דרך המשי, שיבוץ זכוכיות צבעוניות בכנסיית "סאגרדה לה פמיליה" המפורסמת ועוד רבים וטובים אחרים. לפניכם כל האפשרויות בהן ניתן להנות מחוויית משחקי הקופסה המודרניים:

אני מזמין אתכם להתחבר לילד הקטן הנמצא בכל אחד ואחת מכם, לא משנה באיזה גיל אתם, בואו לגלות עולם שלם של חוויות וערכים!