אודות

"משחקים מחוץ לקופסה" הוא מיזם ייחודי במינו שנולד מתוך הרצון לאפשר לאנשים, צעירים ובוגרים כאחד, לתקשר אחד עם השני, ללא מסכים, באמצעות מפגש חברתי מגבש ומהנה סביב השולחן עם משחקי קופסה מודרניים.

המשחקים מרהיבים ביופיים, מאתגרים עם מגוון דרכי פעולה ייחודיות לכל משחק ומכילים רכיבים איכותיים.

המשחק במשחקי קופסה מאפשר לנו להתנתק למספר שעות מכל מה שקורה סביבנו, מהדאגות ומהמטלות היומיומיות, מהרשתות החברתיות ומהמסכים הגורמים לתחושת בידוד וניכור.

כמה מילים עלי...

אני תושב העיר מודיעין, איש חינוך והדרכה מזה כעשרים שנה.

ניהלתי במשך שמונה שנים את מרכז העשרה של בי"ס יזמ"ה (כ 120 תלמידי כיתות א'-ד'). במקביל הדרכתי חוג משחקי קופסה מודרניים כאחד מחוגי העשרה במרכז.

לפני כשנתיים החלטתי להגשים חלום ולהפוך את התחביב שלי –  משחקי קופסה מודרניים – לעסק והקמתי את "משחקים מחוץ לקופסה"- שילוב של משחקי קופסה מודרניים במערכת החינוך הפורמלית בבתי ספר יסודיים וחט"ב, והלא פורמלית – בחוגים והפעלות חווייתיות לילדים, נוער ומבוגרים.

עולם שלם של משחקים

כיום, קיימים בשוק העולמי אלפי משחקי קופסה מעולמות תוכן שונים ומגוונים, ביניהם: הרפתקאות ומסעות לאיסוף אוצרות אבודים, הכנת יינות ומכירתם, תפעול מפעל שוקולד ומכירת פרלינים איכותיים, שיקום שונית אלמוגים, סחר בתבלינים על דרך המשי, שיבוץ זכוכיות צבעוניות בכנסיית "סאגרדה לה פמיליה" המפורסמת ועוד רבים וטובים אחרים. לפניכם כל האפשרויות בהן ניתן להנות מחוויית משחקי הקופסה המודרניים.

אני מזמין אתכם להתחבר לילד הקטן הנמצא בכל אחד ואחת מכם, לא משנה באיזה גיל אתם, בואו לגלות עולם שלם של חוויות וערכים!